Állásajánlat

A Magyarok Nagyasszonya Ferences Rendtartomány munkatársat keres INGATLANFEJLESZTÉSI MŰSZAKI PROJEKTMENEDZSER munkakörre FELADATOK: Az ingatlan beruházási és fejlesztési projektek vonatkozásában műszaki projektmenedzselési feladatok ellátása, megbeszéléseken, tárgyalásokon való részvétel, jegyzőkönyv vezetése, az elkészült műszaki tervek és azok a megvalósításának ellenőrzése, ingatlanfejlesztésekkel kapcsolatos … Bővebben

A Magyarok Nagyasszonya Ferences Rendtartomány munkatársat keres
INGATLANFEJLESZTÉSI MŰSZAKI PROJEKTMENEDZSER
munkakörre

FELADATOK:
Az ingatlan beruházási és fejlesztési projektek vonatkozásában
műszaki projektmenedzselési feladatok ellátása,
megbeszéléseken, tárgyalásokon való részvétel, jegyzőkönyv vezetése,
az elkészült műszaki tervek és azok a megvalósításának ellenőrzése,
ingatlanfejlesztésekkel kapcsolatos kiadások és bevételek nyomon követése,
az ingatlanfejlesztéshez szükséges hatósági engedélyek beszerzése,
ÉTDR rendszer, Elektromos építési napló kezelése,
beszerzési eljárások (tervezés, generál kivitelezés, régészet, műszaki ellenőrzés,
szakértői tevékenység, stb.) koordinálása,
ingatlanfejlesztések műszaki menedzselése,
az ingatlanfejlesztésekkel, beruházásokkal kapcsolatos kiadási előirányzatok
tervezésében való közreműködés.

JELENTKEZÉSI FELTÉTELEK:

felsőfokú műszaki végzettség,
releváns területen szerzett legalább 5 éves szakmai tapasztalat,
kiemelt ingatlan beruházások projektmenedzselésében szerzett tapasztalat,
egyházi, műemlék épületeken végzett beruházások során szerzett tapasztalat
felhasználói szintű MS Office ismeretek.
ELVÁRÁSOK:

projektmunkában való jártasság,
egyházi jártasság,
kiváló írásbeli és szóbeli kommunikációs készség,
megbízható, precíz, önálló munkavégzés,
nagy munkabírás, terhelhetőség,
pontosság, határidők tartása,
kiváló önérvényesítő, meggyőző és együttműködő készség.
ELŐNYT JELENT:

felsőfokú építőmérnöki vagy építészmérnöki végzettség,
műemlék jogosultság,
felelős műszaki vezetői jogosultság,
műszaki ellenőri jogosultág,
közbeszerzési végzettség és tapasztalat,
SAP ismeretek,
„B” kategóriás jogosítvány,
középfokú angol nyelvtudás.
AMIT KÍNÁLUNK:

részvétel egy dinamikusan működő, rugalmas csapat tevékenységében,
versenyképes juttatási csomag,
minimum 3 évre szóló munkalehetőség.
MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Budapest, és szükségszerűen a beruházások helyszínei (Kiemelten Szentendre, Budapest)
Részletes szakmai önéletrajzot muszaki.ofm@gmail.com e-mail címre kérjük beküldeni
2017.01.31-ig!